ЕКСКУРСІЯ МАРІЇНСЬКИМ ПАЛАЦОМ

8 жовтня 2020 року за запрошенням першої леді Олени Зеленської ліцеїсти Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна відвідали Маріїнський палац.

Для майбутніх захисників України було організовано екскурсію залами та кімнатами церемоніальної резиденції Президента України, під час якої вихованці військового ліцею мали змогу дізнатися про історію та сучасне життя Маріїнського палацу.

У наші дні, як ніколи, важлива підтримка Збройних сил України. Наші вихованці – військові ліцеїсти віком 13-15 років –  це наймолодші представники Міністерства оборони. Приділяючи належну увагу та вкладаючи відповідні знання в них сьогодні, ми будуємо надійний фундамент нашої армії в майбутньому.

Керівництво та особовий склад  Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна висловлює щирі слова вдячності першій леді пані Олені, Тиховод Юлії та Ірині Кардінал за організацію та проведення чудової пізнавальної екскурсії Маріїнським палацом для наших вихованців. Діти – наше майбутнє, військові ліцеїсти – майбутня еліта наших Збройних сил! Дякуємо усім за підтримку і сподіваємось на подальшу співпрацю.

Поділитись: