Поради ліцеїстам, котрі планують успішно скласти ЗНО з географії.

  1. Переконайтесь, що ви маєте складати саме географію! ЗНО з географії є складним, обсяг матеріалу за п’ять років + карти, базові поняття вивчали давно, уроки географії будуть на старшому курсі тільки в другому семестрі.
  2. Кращий спосіб – почати самостійно працювати вже зараз: за шкільними підручниками та атласами, поступово проходити програму, починаючи з п’ятого-шостого  класів,  працювати з атласами,  обов’язково виконувати  завдання та практикуми з кожного розділу, так як абсолютно усі вони включені до завдань ЗНО ( такою є концепція ЗНО, варіантів завдань безліч!)
  3. Усі підручники та атласи є безкоштовно в електронному вигляді, обираєте такий, який вам особисто більше подобається ( якість тексту, завдання, ілюстрації, інформаційні та картографічні додатки).
  4. Існує чимало хороших безкоштовних сайтів, створених за програмою ЗНО, наприклад, досить повно, чітко, ілюстративно, цікаво, із задачами та тестами для тренувань на сайтах  s://geografiamozil2.jimdofree.com//  та  ZNOUA.
  5. 5. Бажано, до нового року пройти матеріал п’ятого-десятого класів (будемо сподіватись, що нам не загрожуватиме дистанційне навчання та курс одинадцятого класу зможемо пройти аудиторно).
  6. 6. Нераціонально! Без вивчення базової програми втрачати час та виконувати завдання ЗНО попередніх років –  така діяльність стане  корисною, доцільною та ефективною тільки після систематичного опрацювання усього матеріалу.
  7. Виникають питання – дзвоніть, пишіть, заходьте. Найкращі побажання!

О.Н.Фатєєва

Мої координати: 0661770083(вайбер), 0683225611, [email protected].

Поділитись: