ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ

29 жовтня 2020  року начальник  Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майор Гордійчук І.В. разом з ліцеїстами 6 навчальної роти долучилися до щоденного церемоніалу вшанування захисників України, які загинули внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

На заході, який відбувся на території Міністерства оборони України, були присутні офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу.

Серед тих, хто сьогодні прийшов вшанувати пам’ять загиблих героїв – син  майора Григора Руслана Петровича — Дмитро та дружина загиблого Ірина Іванівна. Руслан Петрович навчався у Київському військовому ліцею імені Івана Богуна, який закінчив  з відзнакою у 1995 році. У 2016 році Дмитро без жодних вагань  приймає рішення залишитися вірним батьківській справі та вступає до Київського військового ліцею імені Івана Богуна. У 2018 році, закінчивши навчання у 2 навчальній роті, він вступив до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, у якому успішно навчається дотепер  та мріє стати професійним військовим.

72 окрема механізована бригада, у складі якої Руслан Петрович проходив військову службу, виконувала завдання в зоні проведення АТО в с.Катеринівка, с. Довгенькому, с.Сонцеві, м. Волноваха. Поблизу с. Петрівське Волновахського району Донецької області 29 жовтня 2014 р. о 6 годині ранку під час бойового зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою противника Руслан Григор загинув від отриманих поранень, несумісних із життям. Був похований на алеї Героїв у м. Біла Церква.

Указом Президента України від 26 лютого 2015 року Григор Руслан Петрович був нагороджений орденом «За мужність»,  йому було присвоєно звання «майор» (посмертно).

Генерал-майор Гордійчук Ігор Володимирович висловив слова в підтримки Ірині Іванівні та Дмитру.