ПРЕДСТАВНИКИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ « ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ « КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» В ГОСТЯХ У КВЛ.

29 жовтня 2020 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулася зустріч випускників ліцею, членів громадської організації «Всеукраїнська асоціація « Кадетська співдружність».
На зустрічі були присутні заступник директора Департаменту кадрової політики Міністерства оборони України, випускник ліцею полковник Повар Василь Іванович та очільник закладу генерал-майор Гордійчук Ігор Володимирович.
Полковник Повар В.І. та генерал-майор Гордійчук І.В. привітали присутніх і вручили відзнаки Міністерства оборони України – нагрудний «Знак пошани» за особистий внесок у справу розвитку Збройних сил України, активну участь у військово-патріотичному вихованні української молоді, плідну громадську діяльність та з нагоди Дня захисника України членам громадської організації, випускникам ліцею Глові І.Г., Зарічному І.С., Смушкову Є.І., Чеповому В.В та Яцині В.І. — почесному президенту Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність».
Ігор Володимирович під час спілкування з гостями розповів про досягнення ліцею, про зміни, які відбулися у навчально-матеріальній базі закладу, та висловив сподівання на подальшу співпрацю.