ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Щиро вітаю всіх воїнів-інженерів з професійним святом — Днем інженерних військ!

Військовослужбовці військових частин і підрозділів інженерних військ Збройних сил України не раз демонстрували свій професіоналізм у складі миротворчих місій в Афганістані, Іраку, Лівії, Конго, Лівані, Косово, Ліберії. Сьогодні на сході України у запеклому протистоянні російським окупантам вони щодня демонструють високий рівень професійної готовності та технічної майстерності.

Сучасні інженерні війська — це війська переднього краю, адже саме вони у військовий час забезпечують мотострільцям і танкістам просування вперед.

Інженерні війська наразі мають надзвичайно важливу і складну місію, виконуючи на території бойових дій комплекс завдань з інженерного забезпечення наших підрозділів. Ризикуючи життям, військові сапери здійснюють інженерну розвідку місцевості, розміновують рідну землю від встановлених ворогом небезпечних пасток і знешкоджують вибухові предмети, створюють розгалужену оборонну інфраструктуру, відновлюють мости на Донбасі.

Бажаю військовослужбовцям інженерних військ Збройних сил України міцного здоров’я, витримки, подальших професійних і звитяжних здобутків, яких потребує від вас справа захисту нашої держави!

Вічна слава військовим інженерам, які не повернулися з бойових завдань! Низький уклін та шана усім, хто продовжує боротися за мир в Україні!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава Україні!

 

З повагою

 

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор Ігор ГОРДІЙЧУК

Поділитись: