У КВЛ ВІДБУВСЯ ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ УРОК АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

09 листопада 2020 року у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна в 1 взводі 4 навчальної роти відбувся відкритий урок англійської мови на тему  “Екологія. Проблеми довкілля”. Урок розпочався із ознайомлення з кліпом Майкла Джексона (Michael Jackson — Earth Song) та короткого обговорення теми, на якій зосередив увагу співак, а саме: проблеми вирубування лісів, споживацького характеру діяльності людини на планеті, що веде до знищення природи.

Слід зазначити, що урок подачі нового матеріалу дуже важко провести як показовий, але вчитель Скиба Наталія Володимирівна успішно впоралася з цим завданням.  Ліцеїсток ознайомили з новим лексичним матеріалом на тему, стратегіями читання, які будуть траплятися під час складання  ЗНО.

Проблема захисту довкілля викликала чималий інтерес, особливо під час читання типового тексту ЗНО “Freaky forces of nature”.

Цікавим також було використання на уроці інтерактивної технології “Мікрофон“, коли закріплення лексичного матеріалу відбулося шляхом інтерв’ю між ведучим новин телеканалу “ВВС”, роль якої виконувала одна з ліцеїсток. Аргументовану відповідь на запитання “ведучої” надав і начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Герой України генерал-майор Гордійчук Ігор Володимирович.

Урок відбувся у невимушеній атмосфері. Наприкінці заняття очільник ліцею заохотив найактивніших ліцеїсток подарунками.