ШАНОВНИЙ ІГОРЮ ВОЛОДИМИРОВИЧУ!

Особовий склад Київського військового ліцею імені Івана Богуна: ліцеїсти, офіцери-вихователі, учителі, вихователі, працівники ліцею щиро вітають Вас з днем народження!

Ваша активна життєва позиція, відданість інтересам держави, відчуття відповідальності перед країною і народом є для всіх нас яскравим прикладом самовідданого служіння Батьківщині, а Ваша служба у Збройних силах України – гідний приклад бездоганного виконання військового і громадянського обов’язку, вірності військовій присязі!

Ваша сумлінна, бездоганна та добросовісна служба неодноразово була відзначена численними державними нагородами. Усім, кому довелося служити поряд з Вами, знають Вас як людину, яка гармонійно поєднала в собі найкращі риси сучасного керівника – порядність, справедливість, вимогливість до себе.

Виклики сьогодення вимагають від Вас як керівника вирішувати непрості завдання, і найголовніше з них – виховати майбутню еліту українського війська, допомогти тисячам юнаків та дівчат обрати вірний шлях у житті, стати гідними та порядними громадянами рідної неньки України. Завдяки непохитному авторитету і притаманній Вам життєвій мудрості Ви стали прикладом для наслідування випускникам КВЛ.

Нехай Ваш професіоналізм, життєвий досвід і мудрість допоможуть у вирішенні визначених державою задач, а вихованці ліцею вийдуть зі стін нашого закладу порядними, змужнілими, глибоко вмотивованими та професійно орієнтованими на обрання військової професії.

З огляду на бездоганне та сумлінне проходження військової служби нашими випускниками, можна стверджувати, що очолюваний Вами славетний навчальний заклад робить свій відчутний та вагомий внесок у розвиток та зміцнення Збройних сил України.

Велика шана Вам за відданість нашому волелюбному та працелюбному українському народові, посвяту життя служінню йому.  Бажаємо Вам міцного здоров’я, сил, витримки, згуртованої команди однодумців та нових звершень у благородній справі служіння Україні.

 

Слава Україні! Слава непереможним Збройним силам України!

 

З повагою

 

колектив Київського військового ліцею імені Івана Богуна