ПРОВЕДЕННЯ ТАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ З ЛІЦЕЇСТАМИ КВЛ

РОБОТА ЗІ ЗБРОЄЮ

9 та 10 листопада 2020 року на базі ГО «Товариство сприяння обороні Батьківщини» на території Святошинського лісництва  підкомісія з військових дисциплін Київського військового ліцею імені Івана Богуна організувала  та провела практичні заняття із тактичної, інженерної та розвідувальної  підготовки з особовим складом 4 та 6 навчальних рот.

Заняття проводили вчителі підкомісії з військових дисциплін та старші викладачі Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова.

Впродовж заняття були відпрацьовані елементи  тактичної, інженерної та розвідувальної  підготовки, способи дії малих підрозділів в умовах лісу. Усі ліцеїсти подолали психологічну смугу перешкод, відпрацювали питання організації зв’язку під час ведення бойової роботи.

Після занять був організований обід,  власноруч приготовлений ліцеїстами. Під час якого інструктори поділились багатим досвідом участі в бойових діях як на сході України та в інших «гарячих точках».

За час проведення занять ліцеїсти оволоділи новими навиками та вміннями бойової роботи та отримали  багато позитивних вражень.