ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Сьогодні ми відзначаємо знакове державне свято новітньої історії України – День гідності та свободи. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції гідності 2013 року.
Це свято було введено для затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму й мужності всіх тих, хто встав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору. 21 листопада ми також вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя заради вільної України.
Революція гідності об’єднала весь український народ, надала йому сили відстоювати право жити в європейському співтоваристві. І сьогодні саме любов до України єднає нас у боротьбі за свободу, гідність, право на світле майбутнє для нас і наших нащадків.
Ми виховуємо у ліцеїстів-богунців, як майбутніх офіцерів-патріотів, високі моральні цінності, віддаючи данину поваги та глибокої пошани героям доленосних подій Революції гідності, готовність служити Батьківщині та стати на захист державних інтересів країни.
Сьогодні ми всі переживаємо непрості часи через пандемію коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19), спричиненої SARS-CoV-2. Але я впевнений, ми здолаємо цей виклик долі, а наші вихованці, завершивши навчання у ліцеї, здійснять свої мрії і стануть офіцерами Збройних сил України.
Щиро вітаю всіх зі святом! Бажаю всім міцного здоров’я і віри в свої сили! Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках!
Слава волелюбному та працелюбному українському народові!
Низький уклін і велика шана всім українським воїнам, які захищають право кожного громадянина нашої країни жити у вільній, демократичній і суверенній державі!
Слава Україні!
З повагою

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна
Герой України
генерал-майор Ігор ГОРДІЙЧУК

Поділитись: