ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Щиро вітаю всіх з Днем Десантно-штурмових військ Збройних сил України, який відзначається 21 листопада, в День святого архістратига Михаїла.
Вишкіл воїнів Десантно-штурмових військ, їх військова майстерність, загартованість, вірність присязі зробили їх легендою українського війська. Сьогодні на них покладається виконання найскладніших та найвідповідальніших завдань в умовах неймовірних фізичних і психологічних навантажень. Таке під силу лише справжнім чоловікам, професіоналам військової справи найвищого ґатунку. Підрозділи Десантно-штурмових військ перебувають у постійній бойовій готовності і є наймобільнішим родом військ, спроможним виконувати будь-яке завдання за найважчих умов.
Важко переоцінити значення ДШВ в умовах сьогодення, їх внесок у захист територіальної цілісності та недоторканності України, адже вони завжди на вістрі бойових операцій та в епіцентрі бойових зіткнень з російськими окупантами.
Сьогодні на ці легендарні підрозділи українського війська покладається виконання найскладніших та найвідповідальніших завдань в умовах неймовірних фізичних і психологічних навантажень. Вони перебувають у постійній бойовій готовності і є наймобільнішим родом військ, який спроможний виконувати будь-яке завдання за найважчих умов.
На їх прикладі виховуються нові покоління захисників України, і сьогодні чимало випускників Київського військового ліцею імені Івана Богуна навчаються або закінчили факультет підготовки спеціалістів Десантно-штурмових військ Військової академії (м. Одеса): Ковальчук Владислав, Олійник Владислав, Шепель-Квіч Валентин, Головін Нікіта, Коданов Артур (6 рота), Сігов Дмитро (4 рота), Маснюк Сергій (1 рота), Бочило Нікіта (5 рота), Коменчук Ілля, Брусило Павло, Сиколов Семен, Крачинов Денис (3 рота), а брат Руденка Олександра з 5 навчальної роти, Руденко Іван Петрович, наразі проходить військову службу у 199 окремому навчальному центрі ДШВ (міста Житомир).
Ми пишаємося тим, що вони свідомо обрали цю нелегку, але почесну й відповідальну військову професію, і з часом увіллються у славну родину воїнів-десантників.
Полковник Потєхін П.Г., підполковник Петриченко В.О., підполковник Корнійчук Л.М., майор Бобровський М.О. та капітан Писаренко М.М. свого часу проходили військову службу в підрозділах Десантно-штурмових військ Збройних сил України та брали участь у бойових діях проти російських окупантів. Сьогодні свій життєвий, професійний досвід вони передають вихованцям КВЛ, сприяючи їх гартуванню та змужнінню.
Бажаю всім представникам ДШВ завжди повертатися з завдання переможцями! Вічна пам’ять загиблим героям-десантникам, які віддали своє життя за незалежність України. Низький уклін та шана усім, хто продовжує боротися за мир в Україні!
Слава волелюбному та працелюбному українському народові!
Слава Десантно-штурмовим військам ЗСУ!
Слава Україні!
З повагою
начальник Київського військового ліцею
імені Івана Богуна
Герой України
генерал-майор Ігор ГОРДІЙЧУК

Поділитись: