ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Вітаю всіх з Днем Київського військового ліцею імені Івана Богуна!

Цьогоріч ми відзначаємо 77 річницю нашого славетного навчального закладу, який за свою довгу історію допоміг тисячам юнаків визначитися з обранням життєвого шляху, підтримав їх у досягненні мрії – стати офіцерами, зв’язати свою професійну діяльність зі Збройними силами.

Спільними зусиллями офіцерів-вихователів, учителів, вихователів ми формуємо майбутню елітуукраїнського війська, глибоко вмотивовану молодь із чіткою громадянською позицією, готову взяти на себе відповідальність за долю держави.

І ми пишаємося нашими випускниками, які, здобувши освіту у вищих військових навчальних закладах, з гідністю несуть по життю звання вихованця КВЛ, зберігають вірність клятві ліцеїста, досягають професійних висот на військовій службі в усіх родах військ української армії.

Серед випускників ліцею Герой України майор Порхун Олександр Володимирович, 10 наших випускників: Герой України Кизило Андрій Олександрович,  Квач Орест Арсенович, Шаповал Олександр Сергійович, Білобров Юрій Вікторович, Безручак Андрій Іванович, Григор Руслан Петрович, Галущенко Андрій Вікторович, Арнаут Дмитро Ілліч, Ощепков Олексій Вікторович, Горнчарук Віталій Миколайович у боротьбі з російськими окупантами віддали життя за свободу і незалежність України. Військовослужбовець КВЛ прапорщик Дробот Ігор Іванович загинув під час виконання службових обов’язків у зоні проведення АТО.

Київський військовий ліцей імені Івана Богуна —  єдиний військовий навчальний заклад, де жінкиофіцери є командирами взводів, а більшість офіцерів-вихователів закладу мають бойовий досвід в АТО (ООС) та на територіях інших держав.

Кожен із нас сприймає можливість навчатися у ліцеї, працювати в ньому або проходити військову службу як велику честь і відповідальність.

Кожного року 24 листопада десятки випускників різних років збираються у славетному навчальному закладі, що став для них рідним домом. Цього року через пандемію коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19), спричиненої SARS-CoV-2, в День Київського військового ліцею імені Івана Богуна ми першочергово повинні дбати про безпеку, тому дещо змінили формат святкування. Але впевнений, ніщо не стане на заваді добрими словами згадати своїх учителів, командирів-офіцерів, вихователів, друзів. Цей зв’язок міцний та не має строку давності!

Зі святом вас, дорогі друзі!

Вітаю всіх з річницею ліцею та бажаю міцного здоров’я, наснаги, визначних досягнень на професійній ниві, а нашим вихованцям – віри в свої сили та наполегливості в оволодінні знаннями!

Низький уклін та шана усім, хто наразі продовжує боротися за мир в Україні!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава Україні!    

З повагою

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України генерал-майор Ігор ГОРДІЙЧУК