«Нова мова – новий світ»

Значення англійської мови в сучасному світі настільки велике, що її знання не є розкішшю. Її вчать скрізь: у школах, університетах, на курсах. Будь-яка освічена людина просто зобов’язана володіти англійською мовою, тому що саме вона є ключем до подальшої самоосвіти та самовдосконалення. Хочете подорожувати і вільно спілкуватися з людьми різних національностей? Хочете вільно стати курсантом закладів вищої освіти? Хочете престижну роботу з просуванням по кар’єрних сходах? Порада одна – вивчайте англійську мову!!!
Знання англійської мови в сучасному світі є своєрідним вікном у світ. Володіючи цією мовою міжнародного спілкування, ви зможете досягти поставлених цілей за допомогою нових можливостей. І ви обов’язково зрозумієте, що значення англійської мови не перебільшено.
Київський військовий ліцей імені Івана Богуна разом з Навчально-оздоровчим комплексом Київського військового ліцею імені Івана Богуна започаткували флешмоб серед ліцеїстів, керівництва ліцею та викладацького складу, який присвячений важливості вивченню англійської мови для майбутніх офіцерів. Найважливішою складовою у бідь-якій справі являється мотивація. У тому числі, це стосується і вивчення іноземної мови. І чим більше наші ліцеїсти отримають аргументів на її користь, тим краще!