ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

5 грудня разом із усією світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день волонтераInternational Volunteer Day.

Волонтерів в усьому світі об’єднує активна громадська позиція, небайдужість до чужої біди, здатність до співпереживання, щира людяність та здатність до доброчинства. Волонтерство – це насамперед покликання, яке визначає спосіб життя людини, її мислення.

Потужний Всеукраїнський волонтерський рух допомо́ги украї́нським військовим виник з початком збройного протистояння російському агресору в різних регіонах України, де наразі діють тисячі волонтерських організацій та окремих активістів. Справжні патріоти, вони всіляко допомагають боронити нашу рідну українську землю від агресора, віддають свої заощадження на лікування поранених в АТО/ООС.

У складний для країни час саме волонтери першими відгукнулися та прийшли на допомогу українським військовим, завдяки чому вдалося у надзвичайно стислий термін відновити бойові спроможності  української армії та стримати натиск ворога.

Сфери  волонтерства в Україні постійно розширюються, а кількість волонтерів невпинно зростає. І сьогодні, під час обмежувальних заходів через пандемію коронавірусної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CoV-2, волонтерський рух знову повертається у перші ряди підтримки тих, хто цього потребує.

Реагуючи на будь-які виклики часу, ми, українці, усвідомлюємо, що тільки разом ми можемо протистояти будьяким випробуванням.

Бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай шляхетні та безкорисливі дії волонтерів спонукають до благородних вчинків інших.

Низький уклін та шана усім, хто продовжує боротися за мир в Україні! Вічна світла пам’ять героям, які віддали життя за нашу неньку Україну, її волю і свободу!

Слава  всім медичним працівникам, які віддано працюють для збереження здоров’я нації проти пандемії COVID-19!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава Україні!    

З повагою

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор Ігор ГОРДІЙЧУК