Неділя, 24 Вересня, 2023
Новини

ДО ЛІЦЕЇСТІВ КВЛ ЗАВІТАВ ВИПУСКНИК 1975 РОКУ ВИПУСКУ

7 грудня 2020 року до ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна завітав випускник ліцею 1975 року випуску Кривенко Олександр Васильович, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України, доцент кафедри правового забезпечення гуманітарного інституту Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, генерал-лейтенант у відставці.

Під час зустрічі з ліцеїстами 1 навчальної роти Олександр Васильович поділився спогадами, пов’язаними з періодом навчання у ліцеї. Він розповів юнакам, чого досягнув у житті завдяки навчанню у ліцеї, згадав вчителів, завдячуючи яким отримав міцні знання, що стали в пригоді  під час навчання у ВВНЗ та для кар’єрного росту. Особливо теплими словами Олександр Васильович згадує свого вчителя з математики Демченко Ніну Артамонівну.

Наприкінці зустрічі генерал-лейтенант дав юнакам та дівчатам поради, в яких йшлося про необхідність ставити в житті високі та благородні цілі, а також про те, як розробити дієвий план дій для  їх досягнення.