ВІТАЄМО З ПРИСВОЄННЯМ ВІЙСЬКОВОГО ЗВАННЯ «БРИГАДНИЙ ГЕНЕРАЛ»!

Випускнику 1-ї навчальної роти Київського суворовського військового училища 1990 року полковнику, заступнику командувача Десантно-штурмових військ Збройних сил України Олексію Михайловичу Шандару згідно з Указом Президента  України від 5 грудня 2020 року №544/2020 було присвоєно військове звання «бригадний генерал».

Олексій Михайлович брав безпосередню участь у бойових діях проти російських окупантів на сході України, був поранений на броні командирського БТР під час здійснення наступу на регулярні російські війська.

8 вересня 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Шандар О.М. був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Вітаємо Олексія Михайловича з присвоєнням військового звання «бригадний генерал»! Велика шана Вам за відданість українському народові, посвяту життя служінню йому.  Нехай плідна служба  на благо України та її Збройних сил буде  багата на вагомі здобутки, а військова кар’єра позначена новими звершеннями.

Особовий склад ліцею пишається своїми випускниками, які є прикладом для наслідування військовій молоді – майбутнім захисникам України.