ПОКАЗОВИЙ УРОК З БІОЛОГІЇ

11 грудня 2020 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбувся показовий урок на тему: “Роль вірусів в природі та житті людини. Коронавірусна інфекція. Віруси, як біологічна зброя».

На уроці, який провела у 3 взводі 1 навчальної роти вчитель Алісова Світлана Володимирівна, були присутні представники навчальної частини: Клюй О.А. та Лазарєва А.В., а також командир 1 навчальної роти підполковник Лозіцький В.Я., офіцер-вихователь майор Угрин Р.З.  Показовий урок відвідали вчителі методичної комісії Вовк О.І. та Россоха О.Г. За оцінкою присутніх урок був проведений на високому науково-методичному рівні.

Під час заняття доповідачі  розповіли про загальні особливості вірусів як автономних генетичних структур, про шляхи передачі інфекції, сконцентрувавши увагу на тому, як діяти в контексті нового коронавірусу. Адже знати про коронавірус якомога більше – означає захистити від захворювання і себе, і своїх близьких. В умовах пандемії COVID-19, яка охопила світ і Україну зокрема, ці знання є надзвичайно важливими.

Поділитись: