У КВЛ ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ «ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ: МЕТА І ЗАВДАННЯ»

14 грудня 2020 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбувалася конференція «Дистанційне навчання: мета і завдання». Учасниками конференції були представники навчальної частини: ТВО заступника начальника з начальної роботи майор Корчаков І.В., помічник начальника навчальної частини молодший лейтенант Полякова А.С., завідувач навчально-методичним кабінетом працівник ЗСУ Клюй О.А., члени методичної комісії з математики, основ інформатики вчителі Обрізан К.М. і Какаурідзе Л.С. та вихователі навчальних взводів.

Основна мета конференції – пригадати досвід дистанційного навчання в минулому навчальному році, визначити проблеми та запропонувати шляхи їх вирішення.

Учасники конференції дійшли висновку, що  дистанційне навчання – це добре організована й контрольована освіта з використанням комп’ютерної техніки й комунікаційних мереж. У світі такий різновид навчання набув поширення досить давно. Починаючи з 12 березня 2020 року Київський військовий ліцей імені Івана Богуна також практикує дистанційну форму навчання. Виходячи з цього досвіду, учасники конференції озвучили ряд проблем, зокрема деякі з ліцеїстів не мали належних технічних засобів для дистанційного навчання (ноутбук, комп’ютер, відсутність інтернету) та інші.

Учасники конференції в палкій дискусії дійшли висновків, що потрібно розробити методичні рекомендації, у яких детально прописати положення щодо дистанційного навчання та обов’язки всіх учасників навчально-виховного процесу.