У ГОСТЯХ У КВЛ ДЕПУТАТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

18 грудня 2020 року до Київського військового ліцею імені Івана Богуна завітали почесні гостідепутати Верховної Ради України Ірина Геращенко, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Ірина Фріз та Марія Іонова.

Шановні гості зустрілися з ліцеїстками 8, 10 та 11 класів. Для дівчат старшого курсу це була вже не перша зустріч з народними обраницями. Адже завдяки впровадженню ініціативи щодо змін до Закону України про забезпечення рівних прав таможливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби у Збройних силах України, дівчата наразі мають змогу на рівні з хлопцями навчатися у військовому ліцею.

Депутати Верховної Ради України передали дофонду бібліотеки ліцею та Навчально-оздоровчого комплексу цікаві книжки військово-патріотичного спрямування.

Ірина Геращенко, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Ірина Фріз та Марія Іонова поспілкувалися з дівчатами, цікавилися, з якими проблемами вони стикаються під час навчання у військовому ліцеї та шляхи їх вирішення.

Наприкінці зустрічі гості ліцею привітали ліцеїсток із прийдешніми новорічними святами та побажали натхнення у досягненні омріяних цілей.