ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ, БОЙОВІ ПОБРАТИМИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Від щирого серця вітаю всіх з Новим роком – святом, яке зазвичай збирає за святковим столом всю родину та найближчих друзів! Новорічної ночі ми всі плекаємо в серці надію, що прийдешній рік принесе нам щастя, благополуччя та вдачу!

З оптимізмом та вірою у найкраще ми зустрічаємо Новий, 2021 рік. Кожний складає свої далекосяжні плани, але для всіх нас головним завданням на  майбутнє, безумовно, є виховання та формування майбутньої військової спільноти Збройних сил України, гідних та порядних представників нової генерації українського суспільства. Дуже важливим є чітке розуміння кожним важливості самовіддачі та сумління на своєму робочому місті. І тоді нам вдасться здійснити наші найсміливіші задуми, реалізувати свій творчий потенціал і потенціал наших вихованців.

Можливо, нам доведеться дещо змінити формат святкування Нового року, щоб захистити  себе і своїх близьких від небезпечної хвороби. Цей рік був дуже важким для всіх нас, тож в більшості своїй наші новорічні сподівання пов’язані з побажаннями міцного здоров’я та скорішого здобуття перемоги над небезпечним та підступним московським ворогом.

Наші щирі вітання всім бійцям, які наразі на передовій, у виснажливих боях захищають Батьківщину від російської агресії і забезпечують мирне життя для всіх нас, можливість зібратися родинним колом для святкування новорічних свят. Ми низько вклоняємося незламним представникам Збройних сил України, які у найвідповідальніший для нашої України час виявили відвагу та вірність військовій присязі.

Бажаю всім нашим вихованцям, їх батькам і опікунам, усьому особовому складу Київського військового ліцею імені Івана Богуна насамперед могутнього козацького здоров’я, сил та витримки у здоланні будь-яких життєвих негараздів, віри в свої сили, віри в нашу непереможну неньку Україну! Богунівська родина, як ніколи, міцна духом, непохитною вірою в краще майбутнє нашої держави, відчуттям любові до Батьківщини!

Щирі вітання мужнім медичним працівникам! Низький їм уклін за щоденну самовіддану працю та здатність до самопожертви.

Велика шана, подяка та низький уклін усім мужнім захисникам рідної землі!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор  ІГОР ГОРДІЙЧУК

Поділитись: