ВІТАЄМО З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Від щирого серця вітаємо з  Різдвом Христовим —  святом, яке зазвичай збирає за святковим столом всю родину та найближчих друзів. Ми всі плекаємо в серці надію, що цей рік принесе нам щастя, благополуччя та вдачу!

Кожний складає свої далекосяжні плани, але для всіх нас головним завданням на  майбутнє, безумовно, є виховання та формування майбутньої військової спільноти Збройних сил України, гідних та порядних представників нової генерації українського суспільства. Дуже важливим є чітке розуміння кожним важливості самовіддачі та сумління на своєму робочому місті. І тоді нам вдасться здійснити наші найсміливіші задуми, реалізувати свій творчий потенціал і потенціал наших вихованців.

Можливо, нам доведеться дещо змінити формат святкування Різдва Христового, щоб захистити  себе і своїх близьких від небезпечної хвороби. Цей рік був дуже важким для всіх нас, тож в більшості своїй наші новорічні сподівання пов’язані з побажаннями міцного здоров’я та скорішого здобуття перемоги. Наші щирі вітання всім бійцям, які наразі на передовій, у виснажливих боях захищають Батьківщину від російської агресії і забезпечують мирне життя для всіх нас, дають можливість зібратися родинним колом для святкування новорічних свят.

Бажаю всім нашим вихованцям, їхнім батькам і опікунам, усьому особовому складу Київського військового ліцею імені Івана Богуна насамперед могутнього козацького здоров’я,  оптимізму та віри у свої сили. Богунівська родина, як ніколи, міцна духом, непохитною вірою в краще майбутнє нашої держави, відчуттям любові до Батьківщини!