Робоча зустріч в НОК КВЛ

15 січня 2021 р. начальник Київського військового ліцею ім. І.Богуна генерал—майор Гордійчук І.В.  прибув з робочим візитом до Навчально-оздоровчого комплексу в м. Боярці.
Свій візит начальник розпочав із зустрічі в клубі з працівниками ЗС України. Під час зборів працівників шляхом голосування було затверджено колективний договір. Начальник ліцею подякував за плідну працю протягом 2020 року та нагадав про важливість формування особистості ліцеїста, мотивацію донавчання і подальшого проходження служби в ЗСУкраїни.
Зі слів очільника, в ліцеї мають навчатись мотивовані вихованці, які бажають стати офіцерами, захисниками своєї Батьківщини, та мають йти до перемоги за покликом серця.
Також начальник відвідав та оглянув об’єкти навчально-матеріальної бази, поспілкувався з працівниками, які відповідають за тилове забезпечення комплексу.
Провів зустріч у клубі з особовим складом ліцеїстів 7 навчальної роти, зосередив увагу на  важливості дотримання дисципліни та навчання. З ліцеїстами, які за підсумками навчального семестру отримали незадовільні оцінки, була проведена профілактична бесіда. На завершення зустрічі були заохоченні кращі ліцеїсти, які відзначились високими досягненнями у навчанні, молодші командири отримали подяки за плідну працю.
У ході зустрічі з офіцерським складом комплексу генерал-майор Гордійчук І.В. обговорив питання запобігання корупції, а також дотримання статутів та чинного законодавства України.