ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ, БОЙОВІ ПОБРАТИМИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Щиро вітаю вас з великим національним святом – Днем Соборності України!

22 січня  1919 року на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Підписаний Акт злуки східних і західних земель України означав величезну історичну перемогу України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та суспільну єдність, і тому назавжди залишиться для нас  символом національної єдності.

Ті історичні події сформували підґрунтя для утвердження національної ідеї, впевнили нас в усвідомленні того, що тільки в єдності сила і перемога.

Шановні друзі! Вітаю всіх зі святом та бажаю миру і добробуту, любові до рідної землі, мудрості у прийнятті будь-яких рішень. Нехай віра в європейську, демократичну, соборну й незалежну Україну надихає нас на нові звершення заради процвітання неньки України!

Наразі кращі сини й дочки України виборюютьсуверенітет і незалежність нашої держави у запеклому протистоянні з російськими окупантами. Ми молимо Бога про тих, хто наразі на передовій зі зброєю боронить незалежність нашої держави. Велика шана, подяка та низький уклін усім мужнім захисникам рідної землі!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові! Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор Ігор ГОРДІЙЧУК