Неділя, 24 Вересня, 2023
Новини

Standardization agreement

Усім відома істина: якщо час проминув швидко – значить, що він проминув з користю й був насиченим лише приємними подіями та позитивними емоціями. Саме таким було для наших ліцеїстів відвідування Військового інституту Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка, що мало на меті визначення рівня володіння англійською мовою згідно зі стандартами НАТО ( Standardization agreement). У випробуванні взяли участь нижчепойменовані ліцеїсти старшого курсу:
Рогов Едуард Костянтинович,
Расніцька Олена Василівна,
Бідненко Богдан Юрійович,
Братиця Кирил Сергійович,
Голяш Роман Дмитрович,
Пилипенко Ярослав Олегович
Гуль Павло Ігорович,
Скакун Микола Віталійович,
Кудленок Артем Володимирович.

Екзамен розпочався з письмового завдання, у якому кожний ліцеїст зміг продемонструвати свою грамотність та словниковий запас.
Наступне завдання полягало в прочитанні текстів різноманітної стилістичної направленості, до змісту яких пропонувалось 40 тестових завдань.
Заключним етапом випробування було аудіювання, у якому богунці показали свої уміння та навички практичного використання здобутих знань з англійської мови.
Результатом даного випробування є підтвердження високого рівня мовних знань та вміння користуватися ними на практиці. Та ми не зупиняємося на досягнутому й прагнемо ще кращих досягнень та впевнено йдемо до цієї мети!
English – це актуально!