Показові уроки з хімії та біології відбулися у КВЛ

Минулого тижня  в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна був проведений відкритий урок з хімії на тему «Обчислення за реагентом, що містить певну частку домішок», який провела заслужений вчитель України, кандидат педагогічних наук Алла Миколаївна Шевченко.

Метою уроку було поєднання різних форм навчальної діяльності (фронтальної, групової, індивідуальної та навчальних матеріалів військово-професійного спрямування). Це сприяло підвищенню мотивації ліцеїстів до навчання, формування предметних та ключових компетентностей.

Особлива увага була приділена використанню групової роботи на уроці, адже, за даними науковців, засвоєння матеріалу під час його обговорення досягає 70%.

На відкритому уроці були присутні завідувач навчально-методичним кабінетом А.О.Клюйпомічник начальника навчальної частини А.С.Полякова, а також вчитель хімії О.Г. Россоха.

Урок відбувся на високому науково-методичному рівні.

Також 4 лютого 2021 року в 1 взводі 6 навчальної роти відбувся показовий урок з біології на тему «Біосфера як глобальна екосистема, її структура та межі», який провела вчитель Вовк Олена Іванівна. Ліцеїсти активно працювали під час уроку, представили презентацію на тему «Кліматична зброя та її вплив на біосферу».

На уроці був присутній вчитель хімії Россоха Ольга Григорівна. Урок пройшов на високому науково-методичному рівні.