ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЖІНКИ: ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ МАТЕРІ, СЕСТРИ, БАБУСІ (ОПІКУНИ) НАШИХ ВИХОВАНЦІВ! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТКИ!

Щиросердно вітаю вас із прекрасним святом жіночої краси, весни та любові – Міжнародним жіночим днем!

Висловлюю щиру повагу та вдячність кожній за щоденне піклування про родину, активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток нашої держави.

Українські жінки є втіленням любові, вірності, ніжності, материнського тепла. Вони спонукають нас, чоловіків, до шляхетних вчинків і добрих справ, дають нам сили стати кращими, добрішими, впевненішими в собі.

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна працює 171 жінка: вчителі, вихователі, медичні працівники, офіцери, працівники ліцею, які своєю щирістю та відповідальністю надихають нас на нові звершення й досягнення.

Жінки-офіцери ліцею служать нарівні з чоловіками, сумлінно виконуючи свої обов’язки. Можу з впевненістю сказати – там, де є військовослужбовець-жінка, завжди дисципліна і порядок. У Київському військовому ліцеї та Навчально-оздоровчому комплексі КВЛ проходять військову службу 18 жінок, серед яких 5 учасниць бойових дій. Наразі у ліцеї навчається 41 дівчина-ліцеїстка, та 16 дівчат цього навчального року були прийняті до НОК КВЛ.

Загалом у Збройних силах України 9916 жінок брали участь у бойових діях, 13 з них загинули під час АТО/ООС. Жінки на передньому краї мужньо і героїчно захищають Україну та її територіальну цілісність, ризикуючи своїм життям, будучи джерелом наснаги та великого бажання перемогти.

Шановні наші вчителі та вихователі, всі, хто обрав своїм життєвим шляхом нелегкий путь наставника, щиро бажаю вам здоров’я й витримки, злагоди й любові. Зичу всім наснаги у вашій важливій роботі, нових вагомих здобутків на освітянській ниві! Адже завдяки вашим зусиллям і вашій праці, сьогодні ми виховуємо майбутню еліту Збройних сил України, мотивоване, дисципліноване, патріотично налаштоване поповнення офіцерського корпусу української армії.

Велика шана медичним працівникам, хто наразі самовіддано працює, не шкодуючи здоров’я та сил. Вірність обраній професії, безкорисливе служіння людям та готовність до самопожертви, хто на своєму робочому місті докладає максимум зусиль для надання допомоги тим, хто її потребує.

Щиро вдячний всім матерям, сестрам, бабусям (опікунам) наших вихованців  насамперед за віру у ваших дітей, підтримку обраного ними шляху, порозуміння та мудрість.

Шановні жінки! Зичу вам здоров’я, теплоти близьких сердець, душевного комфорту, родинного добробуту та щирості почуттів. Бажаю всім міцного здоров’я та сімейного благополуччя. Нехай кожний день буде для вас щасливий, сонячний і радісний. Нехай у вашому домі завжди будуть спокій та добробут, а серця зігріті теплом та повагою рідних і близьких.

Велика шана, подяка та низький уклін усім мужнім захисникам рідної землі!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор ІГОР ГОРДІЙЧУК