УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ У КИЇВСЬКОМУ ВІЙСЬКОВОМУ ЛІЦЕЇ ІМЕНІ ІВАНА БОГУНА

5 березня 2021 року в актовій залі Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня. На захід були запрошені жінки ліцею: вчителі, вихователі, медичні працівники, офіцери та ліцеїстки.

Захід вступним словом відкрив начальник ліцею Герой України генерал-майор Ігор Володимирович Гордійчук, який привітав усіх жінок, котрі проходять військову службу та працюють у КВЛ, подякував їм за сумлінну працю, за відданість своїй роботі та побажав весняного настрою, наснаги та злагоди в родинному колі. Ігор Володимирович згадав жінок, які наразі беруть участь у бойових діях на сході України та висловим їм велику шану за відданість волелюбному та працелюбному українському народові.

Згідно зі святковим наказом про відзначення жінок-офіцерів та працівників КВЛ з нагоди Міжнародного жіночого дня були нагороджені грамотою Міністерства оборони України молодший лейтенант Вовк Т.М. та вчитель Олійник О.В. Відповідно до наказу Головнокомандувача Збройних сил України нагородили почесним нагрудним знаком « За заслуги перед Збройними силами України» Тихонову Л.В., бухгалтера фінансово-економічної служби ліцею та почесним нагрудним знаком « За досягнення у військовій службі » старшого лейтенанта юстиції Коропатник І.О.

Також згідно із  наказом Командувача Сухопутних військ Збройних сил України почесним нагрудним знаком «За службу»  нагороджено капітана Шевченко Г.Ю., офіцера відділення персоналу.

Відповідно до святкового наказу начальника ліцею були заохочені грамотами та подяками жінки з числа працівників, офіцерів та ліцеїстки.

Святковий концерт відкрив оркестр ліцею з неймовірним музичним привітанням. У святковій програмі також взяли участь хореографічний ансамбль «Феєрія», працівник ліцею Михайло Чигиринець, помічник начальника навчальної частини молодший лейтенант Анастасія Полякова  та ліцеїсти із музичними композиціями.

Наприкінці концертної програми всі присутні в залі аплодували стоячи  учасникам концерту за створення неймовірного, святкового настрою.