КОНТРОЛЬ ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-УРОКІВ

2019—2021 навчальний рік, безумовно, увійде в підручники з історії. У надзвичайних умовах жорстких карантинних заходів опинився увесь світ, зазнала змін і система освіти. Масове дистанційне навчання в умовах ізоляції стало викликом для всіх: ліцеїстів, освітян, батьків та постійного складу ліцею.
Ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна продовжують завзято працювати у форматі дистанційного навчання над опануванням освітньої програми для здобуття відповідної освіти та подальшого вступу у вищі військові навчальні заклади Міністерства оборони України.
Керівництво ліцею та навчальна частина щоденно перевіряють ( за напрямками ) та аналізують якість і змістовність проведення уроків, а також контролюють роботу кожного ліцеїста під час онлайн-заняття.
Так, 14 квітня начальник ліцею генерал-майор Ігор Гордійчук особисто відвідав онлайн-урок з географії, який проводила вчитель Навчально-оздоровчого комплексу Лантух Таїса Миколаївна з ліцеїстами 7 роти 2 навчального взводу. Урок відбувався з використанням освітньої платформи GOOGLE MEET.