ЗВЕРНЕННЯ ПСИХОЛОГА КВЛ ДО БОГУНЦІВ

Мій друже, на превеликий жаль, сьогодні ти зростаєш, мужнієш, опановуєш нові знання та навички у складний період, коли підступний російський ворог тероризує мирне населення твоєї Батьківщини, позбавляючи життів найкращих синів та доньок України. Всесвітня пандемія теж принесла багато втрат та змінила на певний час ритм твого життя.

Але ти не маєш права розслаблятися, ти повинен впевнено крокувати до своєї мрії. Обравши професію військового, ти вибрав для себе непростий життєвий шлях, але дуже необхідний для твого народу та почесний в ім’я України.

Ми з тобою вже не вперше проходимо період лакдауну, зокрема дистанційного навчання. Розуміємо, що це непросто, але ти, ЛІЦЕЇСТ славетного навчального закладу Міністерства оборони України, повинен бути стійким до всіх труднощів, адже саме тебе при вступі обрали як найвмотивованішого, патріотично налаштованого громадянина своєї Батьківщини, у якого є стійке бажання служити в лавах Збройних сил України.

Під час дистанційного навчання будь наполегливим та відповідальним. Наші мужні воїни зараз стоять на варті, захищають нашу державу від підступного російського окупанта, даючи саме тобі можливість йти до заповітної мрії, навчатися та здобувати знання. НЕ ПІДВЕДИ ЇХ !!!

Та пам’ятай, що в майбутньому саме тобі випаде відповідальна місія будувати та оберігати Україну, у пам’ять наших мужніх предків, які, не шкодуючи свого життя, виборювали свободу та піклувалися про територіальну цілісність держави. Пройде якийсь період часу —  і вже ти будеш передавати свої знання молодому поколінню для зміцнення обороноздатності України, дотримання європейських цінностей і любові до рідної землі та його народу.

СЛАВА УКРАЇНІ !