ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Щиросердно вітаю всіх з величним святом — Світлим Воскресінням Христовим, яке символізує торжество любові та милосердя, наповнюючи наші серця найкращими життєствердними почуттями!

Великдень надихає всіх нас на нові звершення та перемоги, несе радість оновлення та сподівання на краще, спонукає стати добрішими і милосерднішими.

Віра у непереможність українського народу й власні сили, вірність рідній неньці Україні допомагають нам боротися з підступним російським ворогом та будувати сильну незалежну демократичну державу.

Велика шана та найщиріші вітання всім мужнім захисникам рідної землі! Нехай Господь оберігає наших воїнів на передньому краї протистояння російським найманцям, дарує сили та духовну міць у праведній справі захисту неньки України! Низький уклін всім мужнім захисникам рідної землі!

Шановні друзі, бажаю всім міцного здоров’я, добробуту, злагоди! Нехай переможний дух, який живе в серці кожного українця, надасть  усім сил, натхнення і впевненості кожного дня, сповнить серця високими прагненнями! Хай Воскресіння Христове принесе добро, щастя та мир українській землі.

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

 

З повагою

 

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор Ігор ГОРДІЙЧУК