ПРЕС-РЕЛІЗ

15 травня 2021 року о 10.00 у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна (місто Київ, бульвар Лесі Українки, 25) відбудеться день відкритих дверей.

Запрошуємо всіх охочих відвідати наш славетний навчальний заклад Міністерства оборони України. Під час екскурсії у вас буде можливість ознайомитися з навчально-матеріальною базою, умовами побуту й проживання ліцеїстів та ліцеїсток, які наразі навчаються у 10 та 11 класі. Також відвідати музей ліцею, ознайомитися зі зразками зброї, яка є на балансі ліцею та використовується в ролі навчальних зразків.

У клубі ліцею до вашої уваги буде представлений фільм про життя богунців.  Також з вами, наші шановні гості, зустрінеться начальник ліцею Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук та заступники начальника ліцею, які дадуть відповіді на всі  ваші питання щодо  життєдіяльності ліцею та вступної кампанії зокрема.

Також звертаємо увагу гостей, що 15 травня о 10.00 також буде проходити день відкритих дверей у Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна (Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, вул. Хрещатик, 103).

Навчально-оздоровчий комплекс є структурним підрозділом Київського військового ліцею імені Івана Богуна, де навчаються хлопці та дівчата 8-х та 9-х класів.

Під час відвідання наших навчальних закладів просимо всіх гостей суворо дотримуватися встановлених карантинних обмежень.

Акредитація для ЗМІ (КВЛ) до 20:00 14 травня 2021 року за тел.: 0968667295. Контактна особа: майор Кузнєцова Ірина Володимирівна.

Акредитація для ЗМІ (НОК КВЛ) до 20:00 14 травня 2021 року за тел.: 0639373865. Контактна особа: підполковник Трушковський Євген Анатолійович.