Вівторок, 3 Жовтня, 2023
Новини

ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)!  ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children».

У Київському військовому ліцеї навчаються талановиті й цілеспрямовані діти, які знайшли тут нашу щиру любов, увагу й підтримку. Адже кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для реалізації своїх здібностей, свого духовного та фізичного потенціалу.

Для виховного та педагогічного складу ліцею інтереси наших вихованців мають пріоритетне значення, тому ми спрямовуємо наші спільні зусилля на виховання, перш за все, гідних громадян України, порядних людей, надаємо можливості кожному юнакові та дівчині набути міцних якісних знань, фізично загартуватися, здійснити свої мрії – стати офіцерами Збройних сил України.

Наше основне завдання – виховати ліцеїстів-богунців розумними, порядними, добрими, впевненими в собі, прищепити їм  любов до знань і рідної Батьківщини, її мови та культури.

У стінах ліцею знайшли свою родину, щиру увагу та безкорисливе піклування офіцерів, вчителів та вихователів діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. У нас навчаються діти, чиї батьки віддали життя за свободу й незалежність України у боротьбі з російськими окупантами. Ці діти особливо потребують чуйного та мудрого ставлення, великої душевної щедрості. І ми робимо все можливе, щоб кожна дитина відчувала себе захищеною, впевненою в тому, що її підтримають і завжди прийдуть на допомогу.

Держава довірила нам найвідповідальніше завдання – турботу і піклування про дітей, їх освіту і формування світогляду. І Київський військовий ліцей імені Івана Богуна виховує гідних громадян України, які неодмінно стануть гордістю нашої держави.

У цей день бажаю всім дітям України миру, кожній родині – злагоди! Бути щедрими на любов та увагу до кожної дитини. Вірю в те, що наші вихованці посядуть гідне місце в суспільстві, а їх життєвий шлях позначиться визначними досягненнями.

Слава медичним працівникам, котрі стоять на варті оборони нашого життя від підступної коронавірусної хвороби! Слава медикам, які захищають здоров’я наших  дітей!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові! Велика шана та низький уклін мужнім захисникам рідної землі!

Слава Збройним силам України!

Слава Україні!

 

З повагою

 

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                     Ігор ГОРДІЙЧУК