ВШАНУВАННЯ…

15 червня 2021 року на 75-му році пішов з життя український військовий діяч та педагог, кандидат військових наук, доцент, генерал-майор Леонід Васильович Кравчук

Він народився 24 квітня 1947 року в селі Припутні на Хмельниччині. Закінчив Київське вище загальновійськове командне училище, у 1976 році — Військову академію, заочно — ад’юнктуру, у 1989 р. — оперативно-стратегічний факультет Військової академії протиповітряної оборони Сухопутних військ імені маршала Радянського Союзу Василевського О. М.

З 1999 по 2008 рік Л.В.Кравчук очолював Київський військовий ліцей імені Івана Богуна. Був головою піклувальної ради КВЛ.

Добрий спомин про Леоніда Васильовича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто працював поруч із ним, кого він навчав та надихав оптимізмом.

Схиляючи голови, ми щиро висловлюємо наші співчуття  через відхід у засвіти непересічної особистості, людини, яка присвятила своє життя служінню Україні й адресуємо слова підтримки і співчуття родині, друзям, колегам та знайомим.

Вічна світла пам’ять!