ЧЕРГОВЕ  МОВНЕ  ТЕСТУВАННЯ ЗА СТАНДАРТОМ  НАТО  STANAG 6001  УСПІШНО ЗАВЕРШЕНО

22.06.2021  у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулося тестування на визначення рівня володіння англійською мовою за стандартом НАТО STANAG 6001 (Military English exams and tests). У ньому взяли участь ліцеїсти 1-ї, 2-ї  та 3-ї навчальних рот: Бондаренко Даніїл, Ступка Віктор, Поліщук Любов, Шараськіна Софія, Каракай Карина, Манзер Кирило, Мартинюк Валерій, Прікоп Злата, Мурачов Дмитро і випускник 6-ї навчальної роти Голяш Роман.

Тестування тривало чотири години і мало на меті оцінити володіння основними мовними навиками: читанням, письмом, аудіюванням і говорінням. Наші ліцеїсти успішно склали тестування і приємно вразили екзаменаційну комісію своїми знаннями.

Знання мови – це унікальна можливість для майбутніх  офіцерів відкрити для себе безмежні горизонти спілкування з людьми з іншим пластом світогляду і ментальності. Тож побажаємо нашим хлопцям і дівчатам наполегливості, кмітливості й зосередженості на шляху до  втілення всіх їхніх найсміливіших мрій!