СПІВЧУВАЄМО…

Сьогодні, 10 серпня, річниця загибелі батька ліцеїста 3 навчальної роти Богдана Новіцького.

Підполковник Новіцький трагічно загинув, будучи офіцером оперативного відділу штабу управління, під час переміщення військової колони 5.08.2015 по території, яку тимчасово контролювали сепаратисти. Колону обстріляли терористи з РСЗВ БМ-21 «Град». Під час обстрілу було поранено бійця-контрактника однієї з механізованих бригад. Не зважаючи на шквальний вогонь противника, підполковник Віктор Новіцький встиг надати пораненому першу медичну допомогу і відтягнути його в безпечне місце. На жаль, наступний снаряд обірвав життя самого героя.

Син Віктора Павловича Богдан навчається у 3 навчальній роті Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Як і його батько, він мріє бути військовим, продовжити службу в лавах Збройних сил України та захищати суверенітет нашої країни.

Керівництво Київського військового ліцею імені Івана Богуна висловлює співчуття його дружині Наталії, рідним та близьким Віктора Павловича.

Сьогодні память Віктора Павловича вшанували під час щоденної церемонії вшанування загиблих військовослужбовців у Залі пам‘яті.

Поділитись: