7 РІЧНИЦЯ З ДНЯ ЗАГИБЕЛІ ЮЛДАШЕВА ТЕМУРА ДАМІРОВИЧА («ТРЕНЕР»), (11.03.1969 – 24.08.2014)

Старший прапорщик Юлдашев Темур Дамірович «Тренер» — народився у с. Покент, Букінського району, Ташкентської області, Узбекистан. Він вважав себе українцем, любив її, виборював нагороди в її честь та тримав руку на серці коли грав гімн України. У свої 40 років став триразовим чемпіоном України з пауерліфтингу, у 2012 році — чемпіоном світу AWPC, був справжнім прикладом для молодого покоління, вів за собою та пропагував здоровий і свідомий спосіб життя.

Він був одним із перших хто став на захист нашої держави. 28 квітня потрапив до полону бойовиків і знаходився там 35 днів. Дивом вижив, повернувся та продовжив захищати Україну в складі ​оборонців Савур-Могили під керівництвом легендарного «Сумрака» — Ігоря Гордійчука.

Загинув Темур 24 серпня 2014 року у с. Петрівське, Шахтарського району, Донецької області — в день Незалежності. Був похований на Лук’янівському військовому кладовищі м. Києва. Нагороджений посмертно орденами: «Народний Герой України», орденом «За мужність» III ступеня. Юлдашев Темур залишився справжнім патріотом та люблячим батьком для своєї сім’ї.

Молодший син — Юлдашев Арістрах Темурович, слідуючи прикладу батька, наразі проходить навчання у 2 взводі 8 навчальної роти навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна та мріє стати військовим офіцером і гідно йти по стопах свого батька.

Збережемо пам’ять про Темура, який віддав заради Перемоги найцінніше — своє життя! Темур Дамірович до кінця виконав свій громадянський обов’язок із захисту територіальної цілісності та незалежності України і назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна слава і світла пам’ять герою!