ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ

Сьогодні, 2 вересня 2021 року, особовий склад Київського військового ліцею імені Івана Богуна вшановує пам’ять  загиблого випускника 1992 року Галущенка Андрія Вікторовича, який трагічно загинув у 2015 році на сході України, захищаючи територіальну цілісність Батьківщини.

Андрій народився у 1975 році в смт Кожанка Київської області, після закінчення середньої школи вступив до Київського військового ліцею. З 1994 року навчався в Київському вищому військовому авіаційному інженерному училищі, згодом вступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2014 році став добровольцем під час війни на сході України.

2 вересня 2015 року Андрій трагічно загинув у Луганській області, підірвавшись на закладеній міні. У Андрія Вікторовича залишилась дружина та донька.

Указом Президента України № 546/2015 від 15 вересня 2015 року «за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Андрія Галущенка нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Особовий склад ліцею висловлює щирі співчуття родичам та близьким Андрія.