1 вересня у НОК КВЛ!

1 вересня 2021 року у навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені І. Богуна пролунав перший дзвінок.

Серед почесних гостей на заході був присутній тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління підготовки у ВВНЗ та НЦ підготовки Командування Сухопутних військ Збройних сил України – полковник Купрій Володимир Миколайович, представник місії «Народний герой України», автор книги «Народні герої України Історії справжніх» – Віолетта Кіртока.

Гості привітали вихованців теплими словами та побажаннями успіхів у новому навчальному році, нагадавши й про головне завдання – стати у майбутньому офіцерами ЗС України, справжніми захисниками і патріотами своєї Батьківщини. Найніжніші та найщиріші побажання прозвучали з уст мами ліцеїста Савіна Івана – Вікторії В’ячеславівни.

У нашому навчальному закладі навчається 250 юнаків та дівчат. Серед них 51 дитина військовослужбовців учасників ООС, 7 ліцеїстів чиї батьки віддали своє життя за мир та спокій на нашій землі.

У ході насиченої програми заходу було нагороджено у відповідності до наказу командування Сухопутних військ Збройних Сил України № 247 від 12 серпня 2021 року командира взводу – офіцера вихователя 7 навчальної роти ліцеїстів НОК КВЛ капітана Поліщука Івана Сергійовича з присвоєнням чергового військового звання – “майор”.

Відповідно до наказу начальника навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені І. Богуна, полковника Потєхіна П.Г., за підсумками службової діяльності та з нагоди початку 2021-2022 навчального року за сумлінне виконання службових обов’язків було нагороджено грамотами та оголошено подяки військовослужбовцям, працівникам ЗС України та кращим ліцеїстам.

У ході проведення заходу працівниця ЗС України, вчитель англійської мови Ярощук Анна Андріївна виступила із піснею «Край мій, рідний край». Ліцеїстка першого курсу навчання – Зелінська Олена привітала всіх військовослужбовців, працівників, ліцеїстів та гостей зі святом «Першого дзвоника!». Право надати перший дзвінок було надано ліцеїстці 8 навчальної роти – Кірієнко Алісі.

На завершення заходу вихованці пройшли урочистим маршем на свій перший урок. Начальник НОК КВЛ – полковник Потєхін Петро Геннадійович побажав успіхів у навчанні та гарного настрою!

 

Поділитись: