Вівторок, 3 Жовтня, 2023
Новини

НАША ГОРДІСТЬ

Кожного року зі славетного навчального закладу, Київського військового ліцею імені Івана Богуна, випускається чимало юнаків, а віднедавна й дівчат. Здобувши знання та вміння у ліцеї, військова молодь, вступаючи у вищі військові навчальні заклади Міністерства оборони України, впевнено крокує до своєї заповітної мрії – стати  офіцерами Збройних сил України.

Керівництво, командири підрозділів та педагогічний склад з багатьма випускниками продовжують спілкування, радіючи їхнім досягненням, а якщо необхідно, завжди можуть надати пораду в складний період життєвого шляху.

Нещодавно Україна відзначала 30 річницю незалежності. Весь світ спостерігав за неймовірним видовищем, зокрема під час параду військ, в якому брали участь і наймолодші учасники параду – коробка богунців-барабанщиків. Але серед учасників параду крокували і колишні випускники ліцею, сьогоднішні курсанти та офіцери. Військова авіація теж вразила своєю красою та потужністю.

Один із пілотів Су-25, який прикрасив блакитне  небо в той знаменний та святковий день, теж наша гордість – випускник ліцею 2012 року капітан Владислав Жуйко.

Владислав навчався у 3 навчальній роті, якою на той час керував полковник Вячеслав Ромахін, вступив до Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба, на льотний факультет. Під час навчання в університеті освоїв три типи літальних апаратів ( ХАЗ-30, Л-39, Су-25). Після випуску Владислав проходив службу в бригаді штурмової авіації, наразі має рівень льотчика першого класу та близько 450 загальних годин польотів.

Капітан Жуйко Владислав Володимирович з теплотою у серці згадує роки навчання у військовому ліцеї, дякує вчителям за високий рівень навчання. Висловлює особливі слова вдячності командиру роти Ромахіну Вячеславу Юрійовичу за потужну мотивацію та особистий приклад.