ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ВИПУСКНИКАМИ

Нещодавно юнаки та дівчата здобували знання та навички в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна, а сьогодні вони вже є курсантами славетних вищих навчальних закладів Міністерства оборони України.

Керівництво ліцею, офіцери та педагогічний склад продовжують підтримувати зв’язок з багатьма випускниками. Ми всі відчуваємо особливу гордість за них, за їх подальші звершення та перемоги під час навчання у ВВНЗ Міністерства оборони України.

Так, випускники ліцею 2021 року показали високі результати під час першості курсу:  Аполлінарія Іванова, яка вступила цього року до Львівської академії Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, мала найкращі результати серед курсанток-першокурсників під час змагань із вправи «ривок гирі 16 кілограмів з довільною зміною руки» -128 разів. Аполлінарія під час навчання в ліцеї завжди була цілеспрямованою та вмотивованою у досягненні своєї мети – стати  справжньою захисницею своєї Батьківщини, та була рекордсменкою ліцею в класичному ривку гирі 8 кілограмів (303 рази).

Випускник 5 навчальної роти – курсант, який навчається в цьому ж виші,  Максим Бовт теж виборов перше місце з результатом 153 рази у своїй ваговій категорії в змаганні  з ривку гирі, вагою 24 кілограми.

Анна Орищишена, випускниця ліцею, яка є курсанткою НАСВ, увійшла до збірної вишу з кросфіту та згодом візьме участь у змаганнях, які відбудуться в Одесі.

Керівництво та особовий склад Київського військового ліцею імені Івана Богуна вітають своїх випускників та бажають їм нових перемог і звершень.