УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ В КВЛ

1 жовтня 2021 року в актовій залі Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти.

Начальник ліцею генерал-майор Ігор Гордійчук звернувся з привітальним словом до  вчителів ліцею, вихователів та офіцерського складу.  До привітань  також долучився голова профкому В’ячеслав Бугіль.

Згідно з наказом очільника ліцею з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти були заохочені грамотами та подяками працівники Збройних сил України: Олена Петренко, Оксана Веремеєва, Інна Андрющенко, Лариса Лихвар, Олена Вовк, Олександр Мельник, Олена Дмитрук, Олена Цельова, Валентина Дмитраш, Олена Козеренко, Алла Шевченко, В’ячеслав Бугіль,  Катерина Бугіль, Ігор Колесник, Людмила Сосновська, Валентина Величко, Оксана Кратюк та Лариса Макєєва.

А також з нагоди професійного свята – Дня працівника кадрових органів, нагороджено грамотами старшого солдата Тетяну Гоцак, працівника Збройних сил України Сергія Коновалова та Наталію Пургіну.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт, який підготували богунці для вчителів та вихователів ліцею. Учасники заходу співали, виконували соло неймовірні музичні композиції.

Учителі та весь особовий склад вдячний своїм вихованцям за створення святкового настрою.