Зустріч вихованців старшого курсу НОК КВЛ з начальником ліцею!

6 жовтня 2021 року у приміщенні клубу навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені І.Богуна, генерал-майор Гордійчук І.В. поспілкувався з ліцеїстами 8 навчальної роти.

У ході зустрічі Ігор Володимирович поцікавився навчально-виховним процесом юнаків старшого курсу за підсумками першої чверті, та наголосив на виконанні та дотриманні майбутніми захисниками взятих зобов’язань під час вступу до ліцею, зазначивши, що державі в майбутньому потрібні мотивовані, всебічно розвинені, професійно підготовлені офіцери ЗС України.

За підсумками міні-футбольного турніру, який проходив у стінах НОК КВЛ з 9-17 вересня 2021 року на «Кубок пам’яті Героя України Андрія Кизило», перемогу здобула команда 2 взводу 8 навчальної роти, капітан команди Куркін М.Д. отримав від очільника ліцею перехідний кубок, всі переможці та призери були відзначені почесними грамотами.

На завершення Ігор Володимирович перевірив умови проживання ліцеїстів 7 навчальної роти та стан медичного пункту, провів робочу нараду з постійним складом комплексу та наголосив на дотриманні рекомендацій МОЗ і важливості вакцинації, як невід’ємний процес збереження здоров’я.

Поділитись: