Вівторок, 3 Жовтня, 2023
Новини

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЮРИДИЧНОЇ СЛУЖБИ КИЇВСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ ІВАНА БОГУНА!

Щиро вітаю вас з Днем юриста України — професійним святом усіх, хто пов’язаний із захистом прав і свобод громадян України.

Щоденна робота представників юридичної служби КВЛ — служіння закону, справедливості та істині! Це життєве кредо юристів ліцею є запорукою дотримання визначених згідно з чинним законодавством України нормативно-правових актів, які спрямовані на забезпечення, реалізацію та захист прав дитини у ліцеї.

Шановні працівники юридичної сфери КВЛ, а саме: помічник начальника ліцею з правової роботи – начальник юридичної служби старший лейтенант юстиції Ірино Коропатнік, помічник начальника навчально-оздоровчого комплексу з правової роботи старший лейтенант юстиції Іванов Андрій Олександрович та юрисконсульт юридичної служби Вікторія Корнух! Висловлюю вам щиру подяку за високий фаховий рівень, працьовитість і відданість обраній професії! Бажаю вам міцного здоров’я, натхнення у вашій благородній відповідальній діяльності в ім’я зміцнення могутності та процвітання України!

Вічна і світла пам’ять всім мужнім оборонцям рідної землі різних часів! Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава Україні!

 

Начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                Ігор ГОРДІЙЧУК