У КИЇВСЬКОМУ ВІЙСЬКОВОМУ ЛІЦЕЇ ВІДБУЛАСЯ ЦЕРЕМОНІЯ ПОСВЯТИ В ЛІЦЕЇСТИ

14 жовтня 2021 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулася церемонія посвяти в ліцеїсти юнаків та дівчат десятого класу. Серед 300 ліцеїстів-богунців 6 дітей, чиї батьки віддали життя за незалежність України у збройному протистоянні з російським агресором, та понад 50 дітей, чиї батьки є учасниками бойових дій.

Начальник ліцею генерал-майор Ігор Гордійчук звернувся до ліцеїстів з привітальним словом, наголосивши що всі ми завдячуємо героїчному подвигу наших воїнів, які боронять неньку Україну від російської агресії на сході України.  

Привітати богунців прийшли родичі та друзі. Серед почесних гостей були: тимчасово виконувач обов’язків начальника штабу Командування Сухопутних військ Збройних сил України бригадний генерал Олександр Грузевич, Митрополит Переяславський і Вишневський – Олександр, начальник Навчально-оздоровчого комплексу – заступник начальника ліцею полковник Петро Потєхін, офіцер Всеукраїнської військово-цивільної спілки «Бойове братерство України», випускник ліцею 1988 року, полковник запасу Сергій Бачурін.

Сергій Бачурін від військово-цивільної спілки подарував на згадку про сьогоднішній святковий день  дітям, чиї батьки загинули при виконанні службових обов’язків,  пам’ятний кулон «Батьківське серце».

На завершення уротистого свята генерал-майор Ігор Гордійчук подякував вихованцям за сумлінне виконання службових обов’язків, побажав гарного відпочинку під час осінніх канікул та повернення до стін ліцею з новими силами.