ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Щиро вітаю військових фінансистів Збройних сил України, які 29 жовтня відзначають своє професійне свято — День військового фінансиста.

Військові фінансисти – одна з головних ланок армійської системи, на всіх рівнях органів військового управління вони гідно виконують визначені завдання щодо забезпечення цільового та ефективного використання коштів, виділених на оборону держави.

На військових фінансистів лежить особливо велика відповідальність за якість здійснених обрахунків, суворе цільове і законне використання коштів, своєчасне забезпечення особового складу належними виплатами.

З нагоди професійного свята від щирого серця вітаю представників фінансово-економічної служби Київського військового ліцею імені Івана Богуна: помічника начальника ліцею з фінансово економічної роботи — начальника служби старшого лейтенанта ОВДІЄНКА Павла Миколайовича, працівників ЗСУ Житоряну Марину Миколаївну, Сахно Аллу Вадимівну, Тихонову Людмилу Володимирівну, Янишевську Галину Андріївну та працівників фінансово-економічної служби Навчально-оздоровчого комплексу ліцею.

Демонструючи відповідальність та високу професійну майстерність, ви постійною наполегливою працею робите вагомий внесок у справу утримання та розвитку нашого славетного навчального закладу.

Бажаю вам та вашим родинам щастя, здоров’я, добра і миру, незгасимого оптимізму для подолання всіх перешкод на шляху до нових досягнень на благо нашої Батьківщини та її Збройних сил.

Вічна пам’ять і слава героям, які віддали своє життя, боронячи рідну землю від підступного ворога. Низький уклін та шана усім, хто продовжує боротися за мир в Україні!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                              Ігор ГОРДІЙЧУК