Вшанування пам’яті випускника КВЛ, героя АТО Григора Р.П.

29 жовтня 2021 року у залі пам’яті за участі начальника Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майора Ігоря Гордійчука та ліцеїстів 6 навчальної роти відбулося урочисте вшанування пам`яті майора Григора Руслана Петровича, випускника КВЛ, який загинув 29 жовтня 2014 р. при виконанні бойового завдання на сході України.

В 1993 році він вступив до ліцею, після закінчення якого навчався в Одеському інституті Сухопутних військ. Після закінчення інституту в 1999 році Григор Р.П. розпочав військову кар’єру у рідному місті Біла Церква.

З 1999 по 2014 рік проходив військову службу в лавах Збройних сил України на посадах командира розвідувального взводу механізованого полку; командира розвідувального взводу механізованої роти; командира механізованої роти механізованого батальйону у місті Біла Церква.

72 окрема механізована бригада, у складі якої він проходив військову службу, виконувала завдання в зоні проведення АТО в с. Катеринівка, с. Довгенькому, с. Сонцеві, м. Волноваха. Поблизу с. Петрівське Волновахського району Донецької області 29 жовтня 2014 р. о 6 годині ранку під час бойового зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою противника Руслан Петрович загинув від отриманих поранень, несумісних з життям. Був похований на алеї Героїв у м. Біла Церква.

Указом Президента України від 26 лютого 2015 року Григор Руслан Петрович був нагороджений орденом «За мужність», йому було присвоєно звання «майор» (посмертно).