ПРАКТИЧНІ НАВЧАННЯ ЛІЦЕЇСТІВ У РАМКАХ ВИВЧЕННЯ ПРЕДМЕТУ «ЗАХИСТ УКРАЇНИ»

Відповідно до навчальної програми з вивчення предмету « Захист України» на цьому тижні в ліцеїстів 10-х класів Київського військового ліцею імені Івана Богуна розпочалася навчальна тема «Вогнева підготовка».

Згідно з тематичним планом 4 листопада 2021 року вчителі підкомісії з військових дисциплін організували тематичну поїздку до Школи снайперів 169 навчального центру «Десна». Інструктори школи провели тематичні заняття, на яких були продемонстровані сучасні снайперські стрілецькі комплекси, які перебувають на озброєнні Збройних сил України.

Ліцеїсти мали змогу практично ознайомитися з різними зразками снайперської зброї (UAR-10M, SAVAGE 10FP, BARRETT M82,  Z-008) та різними сучасними оптичними приладами, які використовують при снайперській стрільбі ( нічні оптичні приціли, тепловізори, дальноміри, метеостанції та квадрокоптери). Після теоретичних занять з ліцеїстами молодшого курсу були проведені практичні стрільби зі снайперської гвинтівки UAR-10M по цілях на різних дистанціях. Ліцеїсти опанували теоретичні знання та практичні навички користування зброєю та, що досить важливо,  позитивні враження.