Налагодження міжнародної співпраці триває

Згідно з Планом заходів військового співробітництва на 2021 рік та з нагоди проведення “Днів НАТО в Україні», ініційованих Головним управлінням військового співробітництва і верифікації Збройних сил України 09 листопада 2021 року до Київського військового ліцею імені Івана Богуна завітала делегація Головного управління партнерства Стратегічного командування НАТО з операцій на чолі з віцеадміралом Bǘlent TURAN (Булент ТУРАН). Метою заходу була зустріч з командуванням ліцею та ліцеїстами, обговорення стану інформування щодо співпраці України з НАТО та набуття її повноправного членства в НАТО.
Ліцеїсти підготували коротку історичну довідку англійською мовою про ліцей, розповіли про основні етапи його розвитку як закладу для вмотивованої молоді, яка бачить себе в майбутньому в лавах Збройних сил України, після чого голова делегації урочисто розписався у Книзі відвідувачів музею з найкращими побажаннями усьому офіцерсько-педагогічному складу.
З ліцеїстами було проведено ознайомчу лекцію про пріоритети НАТО як організації, на меті якої є протидія сучасним безпековим викликам і загрозам, забезпечення свободи та безпеки країн-членів Альянсу. Також представники делегації зустрілися з командуванням ліцею. Начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Герой України генерал-майор Гордійчук Ігор Володимирович радо прийняв гостей та мав цікаву розмову з питань організації освітнього процесу з урахуванням новітніх суспільних викликів і пріоритетних завдань. Поділився досвідом організації військово-патріотичної роботи та впливу на емоційно-вольову та мотиваційну сфери вихованців з метою формування в них високих моральних, громадянських і професійних рис для гармонійного становлення їх особистості.Гостям дуже сподобалася атмосфера закладу, вони висловили прагнення до подальшої міжнародної співпраці з навчальними закладами Міністерства оборони України, у тому числі військовим ліцеєм, з метою правильного розуміння усіма членами суспільства необхідності подальшого розгортання євроінтеграційних процесів та поглиблення стосунків з країнами Європейського Союзу.