ШАНОВНИЙ ІГОРЮ ВОЛОДИМИРОВИЧУ!

Прийміть слова глибокої шани й щирої поваги від особового складу Київського військового ліцею імені Івана Богуна з нагоди Дня народження!

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом безмежної відданості Україні та військовому обов’язку, сумлінного та високопрофесійного ставлення до своїх громадянських і службових обов’язків, служіння українському народу!

За Вашими плечима – багаторічний досвід і визнання державою внеску в зміцнення обороноздатності рідної неньки України.

За роки керівництва ліцеєм Ви здобули беззаперечний авторитет компетентного та досвідченого фахівця, мудрого й розсудливого керівника та щирого патріота своєї держави. Ваше життя – це яскравий приклад високої відповідальності за справу, енергійності та наполегливості.

Для вихованців КВЛ, офіцерів, учительського та виховательського складу нашого славетного навчального закладу Ви є взірцем для наслідування. Своїм прикладом Ви надихаєте ліцеїстів-богунців на обрання військової професії й наразі під Вашим керівництвом ліцей формує нову генерацію українських патріотів, майбутню еліту Збройних сил України.

Колектив КВЛ, ліцеїсти-богунці пишаються тим, що наш навчальний заклад очолює незламний та легендарний «Сумрак». У найважчі для України часи Ви показали приклад сили духу, незламності та віри в перемогу над російським ворогом. 

Велика шана Вам, дорогий Ігорю Володимировичу, за відданість нашому волелюбному та працелюбному українському народові, посвяту життя служінню йому.

Нехай життя завжди дарує Вам вірних та надійних друзів і здійсняться Ваші задуми. Віримо, що Ваша життєва позиція, професіоналізм та мужність сприятимуть розвитку України.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, надійного родинного щастя, нових звершень у благородній справі служіння Україні.

Слава Україні!

З повагою

Колектив Київського військового ліцею імені Івана Богуна