ХХ Сковородинські ювілейні читання за участі Оксани Фесенко

На початку жовтня 2021 року відбулася Міжнародна конференція «ХХ Сковородинівські читання» у новому онлайн-офлайн форматі. Зустріч проходила у Переяславі в Університеті Григорія Сковороди впродовж трьох днів (7-9 жовтня). На конференції була присутня голова педагогічної секції Ганна Токмань, її заступниця та секретарка.

Вювілейному заході взяла участь вчителька української мови і літератури Київського військового ліцею ім. Івана Богуна Оксана Фесенко, як постійна учасниця Сковородинівських читань. На цей раз вона виступала з доповіддю під назвою «Узятися за свою споріднену справу і бути з нею у злагоді»: дидактичні технології комунікативного розвитку ліцеїсток-богунівок».

Оксана Дмитрівна висвітлювала складність інформаційних викликів  гібридної війни проти України та цивілізованого світу, говорила про необхідність утвердження національної системи цінностей та запевняла, що наша військова освіта і виховання на даний момент не можуть займати нейтральну позицію, та відповідно вона вбачає велику необхідність у гідному патріотичному вихованні. В приклад служіння Україні для своїх ліцеїстів-богунівців та ліцеїсток вона навела генерала-майора І.В. Гордійчука, командування Ліцею, офіцерів-вихователів, котрі брали участь у миротворчих операціях ООН та бойових діях на Сході України.

Також вона приділила певний час своїй фаховій діяльності – розповіла, чим зацікавлює та мотивує ліцеїстів до соціальної активності та спорідненої праці.

«Прокладання гуманітарних маршрутів Сковородіани у військовому закладі є дієвим фактором комунікативної захищеності вихованців, інформаційної безпеки учасників навчально-виховного процесу Київського військового ліцею імені Івана Богуна»

За активну участь у ХХ Сковородинських читаннях Оксану Фесенко нагородили грамотою за особисті творчі досягнення, фахово-педагогічну та науково-пошукову діяльність.