ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ СЕРЖАНТСЬКОГО СКЛАДУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ !

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем сержанта Збройних сил України!

Сержантський корпус у Збройних силах України – це становий хребет українського війська, кістяк будь-якого бойового підрозділу. В українській армії сержант є уособленнямлідерських якостей для військовослужбовців строкової служби та служби за контрактом, надійним помічником для офіцерів.

У системі Збройних сил України сержантський склад відіграє особливу роль у забезпеченні виконання завдань за призначенням, підготовці особового складу, підтриманні в бойовій готовності озброєння та техніки, організації заходів повсякденної діяльності та підтриманні військової дисципліни.

Важко переоцінити роль сержанта у військовому колективі, адже саме від його особистих командирських якостей залежить моральний дух підрозділу, виконання визначених задач. Девіз сержанта — честь, відповідальність, професіоналізм.

Особливо яскраво сержанти Збройних сил України проявили себе в умовах відбиття та стримування російської агресії на Донбасі. Здобутий у боях унікальний бойовий досвід у поєднанні із застосуванням стандартів армій країн НАТО стали фундаментальною основою для підготовки національного сержантського корпусу.

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна проходять військову службу 17 представників сержантського корпусу, 6 з яких зі зброєю в руках захищали територіальну цілісність Українив збройному протистоянні російським окупантам.

Також висловлюю подяку за сумлінне виконання обов’язків сержантському складу ліцеїстів.

З нагоди свята висловлюю слова вдячності сержантському складу КВЛ за наполегливу й самовіддану службу українському народові, а вашим сім’ям — за розуміння та підтримку в подоланні труднощів військової служби.

Хочу подякувати сержантському складу медичної служби Збройних сил України, які стоять на варті збереження здоров’я нації.

Низький уклін сержантам і старшинам, які віддали свої життя в боротьбі за волю і незалежність України.

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                              Ігор ГОРДІЙЧУК